Search
Euro
English

گلدان های چوبی

گلدان‌های چوبی حاصل استفاده چوب هستند که برای لذت بردن دوباره از طبیعت خلق شده‌اند. خلوص قطعه چوبی و نقش و نگار زیبای آن بخش مهمی از زیبایی این محصول است. رنگ قهوه‌ای تیره و روشن چوب، روشنایی رنگ گل‌ها، سایه روشن‌ها و شفافیت لوله شیشه‌ای، همه و همه در این نمایش باشکوه سهیم‌­اند. در این گلدان‌ها هر شاخه گل به تنهایی زیبایی خاص خود را به رخ می‌کشد.

این محصول از یک قسمت چوبی از جنس چوب درختان سردسیر سوزنی برگ و یک قسمت لوله‌های شیشه‌ای تشکیل شده است. ترکیب این دو ماده زمینه خوبی را برای نمایش زیبایی شاخه‌های گل ها فراهم می­‌آورد.

لوله­‌های شیشه‌­ای در حفره‌هایی در قسمت چوبی محصول قرار می­‌گیرند و خارق العاده خواهند بود. به دلیل نوع طراحی مینیمالیستی این گلدان‌ها، می­‌توانید نهایت لذت دیداری را از زیبایی شاخه‌های گل ببرید­ و ترکیب‌های هنرمندانه مختلفی از شاخه‌های گل بسازید.

پیشنهاد ما به شما استفاده از گل‌هایی با ساقه‌های قطور و یا استفاده از دو شاخه گل با ساقه‌های نازک برای هر لوله است. با استفاده از این نوع گلدان‌ها دیگر نیازی به خرید شاخه‌های گل زیاد نیست و تنها با یک الی چهار شاخه گل زیبایی شگفت انگیزی را به خود هدیه خواهید داد.

یک نکته دیگر هم وجود دارد و آن این‌که از این محصول می‌توانید به عنوان یک کیت قلمه زنی استفاده کنید. به دلیل شیشه­‌ای بودن لوله‌ها به راحتی میزان آب داخل آن را مشاهده می‌کنید و مراقب آن خواهید بود.

دکوراسیون خانه

قرار دادن گل در دکوراسیون خانه یکی از بهترین و ارزان ترین راه ها برای افزودن تازگی و جذابیت به دکوراسیون است. در این مطلب به صورت مختصر درباره نحوه انتخاب گلدان مناسب توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. هر فردی که با رنگ و خصوصیات گل ها آشنایی داشته باشد به خوبی می داند که دسته ای از گل های صورتی و سفید در کوزه ای سبز و سفالی چقدر زیبا در دکوراسیون به نظر خواهند رسید.

در کنار خود گل تنوع فرم، شکل و مواد سازنده گلدان ها اهمیت زیادی دارد، طوری که می توان گل که یکی از زیباترین عنصرهای هستی است را به راحتی در هر فضا و به هر سبک چیدمانی به نمایش درآورد. یک گلدان کریستالی می تواند این زیبایی را تماما به نمایش بگذارد. اگر از گل هایی با ساقه های ضعیف استفاده می کنید بهتر است از گلدان های چینی و سرامیکی برای قرار دادن آن ها استفاده کنید. گلدان های سنگی بیشتر مناسب فضای خارجی خانه هستند، این گلدان ها وزن زیادی دارند و بسیاری از شرکت های سازنده این نوع گلدان ها طرح ها و مدل های دکوراتیو آن ها را وارد باز کرده اند. گلدان های چوبی برای ایجاد حسی قدیمی و کهنه در فضا بهترین گزینه هستند اما برای قرار دادن خود گل و ریختن خاک و آب مناسب نیستند چراکه بین اجزای چوبی آن ها فاصله می افتاد در عوض می توانید گلدان های پلاستیکی خود را درون آن ها پنهان کنید.

در انتخاب رنگ گل بهتر است به دکوراسیون خانه خود نگاه کنید و رنگ گل ها را با توجه به دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. در چنین شرایطی بهتر است رنگ گل را هماهنگ و بدون تضاد با رنگ محیط گزینش کنید یا اگر رنگ گل شبیه به رنگ محیط را نمی پسندید رنگی متضاد را برای گل های خانه در نظر بگیرید. برای نمونه اگر تِم دکوراسیون منزل شما آبی است هم می توانید از گل های آبی رنگ استفاده کنید و هم از گل های نارنجی رنگ کمک بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت چوبین سازه مراجعه نمایید.

0912-6936895