برای آنان که به کیفیت می‌اندیشند

       چوبین سازه سپهر تنها شرکت سازنده ساختمانهای قاب سبک چوبی Light Wood Fram Construction در داخل کشور است که دارای کادر مجرب شامل معماران و متخصصین ساختمان‌های چوبی از اروپا و با مدیریت متخصص فوق دکتری در ساختمانهای چوبی، با گذراندن تمام مراحل تحصیلی در کشورهای سوئد و ایالات متحده امریکا می‌باشد. این گروه فنی با بیش از 20 سال سابقه ساخت در این سیستم ساختمانی، در داخل و خارج کشور، تجربیات ارزنده خود را در خدمت شما می‌گذارد.
       شرکت چوبین سازه سپهر در پروژه‌های ساختمانی خود، توسط مهندسان متخصص اقدام به بازدید از سایت، نقشه برداری، انجام برآوردهای لازم و نهایی کردن طرح معماری می‌نماید. پس از انجام محاسبات سازه ای، کلیه اجزای ساختمان توسط نرم افزارهای پیشرفته طراحی و مدوله میشوند. این اجزای ساختمانی به موازات اجرای فونداسیون، در کارخانه مجهز این شرکت به گونه‌ای صنعتی و با رواداری بسیار ساخته شده، سپس به مکان اجرای ساختمان حمل می‌گردند. مراحل فوق سبب میشود که نصب و اجرای ساختمان در سایت با سرعت و دقت بسیار بالا، بین دو تا سه روز انجام پذیرد. کلیه مراحل طراحی، ساخت قطعات و اجرای ساختمان تا تحویل نهایی، در هر شرایط آب و هوایی در چهار ماه امکان پذیر است.
       شرکت چوبین سازه سپهر یک شرکت مهندسی طراحی و پیمانکاری EPC است که کلیه مراحل ساختمان از طراحی معماری، محاسبات سازه‌، محاسبات فیزیک ساختمان، انتخاب مصالح، برق و مکانیک، تاسیسات و کلیه مراحل ساخت و ساز را از پی تا سقف تا تحویل کلید ساختمان بطور مستقل انجام می‌دهد. ساختمان‌های شرکت چوبین سازه سپهر در هنگام تحویل آماده برای بهره برداری بوده و مجهز به کلیه امکانات لازم برای زیست از قبیل کابینت‌های آشپزخانه، کمدهای طبقه بندی شده، تاسیسات الکتریکی و مکانیکی و بهداشتی، پریزها و چراغ‌های برق، آیینه، تزیینات داخلی و ... می‌باشد.