جستجو
US Dollar
فارسی
موارد کاربرد سنگ گرانیت در بازسازی ساختمان
نظر ها  (0) موارد کاربرد سنگ گرانیت در بازسازی ساختمان
سنگ گرانیت | استفاده از سنگ گرانیت در بازسازی ساختمان | گونه ای از سنگ آذرین درونی، سنگ خارا و یا همان سنگ گرانیت نام دارد که دارای دانه های متوسط تا درشت بوده، سنگ گرانیت از کوارتز و فلدسپات ، میکا و پاره ای کانی های دیگر تشکیل شده می باشد.
بازسازی سقف خانه های قدیمی
نظر ها  (0) بازسازی سقف خانه های قدیمی
بسیاری از افراد علاقه دارند تا به جای ساخت مجدد خانه های قدیمی خود، آن ها را بازسازی نمایند. باید بیان شود که بازسازی خانه های قدیمی از ساخت مجدد آن ها مقرون به صرفه تر است. یکی از مهم ترین قسمت های بازسازی و نوسازی خانه های قدیمی، بازسازی سقف خانه های قدیمی می باشد که در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم.
مراحل بازسازی مغازه
نظر ها  (0) مراحل بازسازی مغازه
بازسازی مغازه | مراحل بازسازی مغازه |‌چه مواردی در بازسازی مغازه های اهمیت دارد ؟ | در بازسازی مغازه و یا فروشگاه یکی از نکات مورد توجه در آن، طراحی منحصر به فرد و دکوراسیون جذاب آن می باشد چرا که مشتری در اولین نگاه خود مجذوب زیبایی و طراحی دکور و ویترین مغازه شده و او را مشتاق و کنجکاو می کند تا وارد فروشگاه یا مغازه شده و از لوازم و امکانات موجود در آن دیدن کند که این امر نه تنها در روند بهبود و کیفیت محصول نقش داشته بلکه باعث رضایتمندی مشتری هم می شود.
ساخت خانه های چوبی
نظر ها  (2) ساخت خانه های چوبی
به سازه هایی کلبه چوبی می گویند که متراژ آن ها تا 80 متر مربع باشد و از دیوارهایی کامل با سقف های بسته که از جنس چوب است نیز برخوردار باشد. به سازه هایی که متراژ آن ها از 80 متر بیشتر باشد خانه چوبی گفته می شود. قابل ذکر است که ممکن است اسکلت سازه با دیگر متریال ها تلفیق شود که انعطاف پذیری بسیار مفیدی به وجود می آید.
پلاستر ساختمان چیست؟
نظر ها  (0) پلاستر ساختمان چیست؟
هدف از استفاده پلاستر پوشش و محافظت از ساختمان می باشد. در برخی موارد نیز هدف از پلاسترکاری، ایجاد زیبایی می باشد. پلاسترها انواع مختلفی دارند و با توجه به کاربرد آن ها به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند.
ایده های جدید بازسازی و دکوراسیون منزل
نظر ها  (0) ایده های جدید بازسازی و دکوراسیون منزل
یکی از کلید های موفقیت در بازسازی و تغییر دکوراسیون منزل، به خصوص زمانی که شما قصد بازسازی و تغییر ساختار کلی در خانه ی خود دارید، دوراندیشی و در نظر گرفتن تمام نیازها و بهره گیری از دانش و اطلاعات در این زمینه می باشد.قبل از شروع به کار بازسازی زمانی را برای طراحی و فکر کردن به آنچه مورد نیاز و پسند سلیقه و روحیه شما است قرار دهید.
بازسازی آشپزخانه
نظر ها  (0) بازسازی آشپزخانه
آشپزخانه همانند نشیمن یکی از قسمت های بسیار مهم و قابل توجه خانه و از جذاب ترین زون ها (منطقه) برای طراحان دکوراسیون داخلی است. امروزه آشپزخانه تنها محیطی جهت پخت و پز و تهیه تغذیه خانواده نیست و کاربرد های مهم دیگری از قبیل صرف صبحانه و... در آن شکل می گیرد که باعث اهمیت زیبایی وطراحی و بازسازی این فضای مهم خانه می گردد.
خانه و ویلا چوبی پیش ساخته
نظر ها  (0) خانه و ویلا چوبی پیش ساخته
ساختمان های پیش ساخته از جمله ساختمان های بسیار مناسب می باشد که امروزه مورد توجه همگان قرار گرفته و به دلیل مزایای خاصی که دارد، از محبوبیت بسیاری برخوردار می باشد. در این مقاله از وب سایت چوبین سازه به مزایا و نحوه ساخت ساختمان های پیش ساخته اشاره کرده ایم.
سبک کلاسیک در بازسازی ساختمان
نظر ها  (0) سبک کلاسیک در بازسازی ساختمان
باید بیان شود که سبک کلاسیک در بازسازی ساختمان و هم چنین استفاده از لوازم و وسایل تزئینی کلاسیک از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد به گونه ایی که بسیاری از شما در خانه هایتان از یک وسیله یا تجهیز بسیار کلاسیک استفاده کرده اید. در این مقاله به بررسی سبک کلاسیک در بازسازی ساختمان ها و خانه ها پرداخته ایم.
ایده برای بازسازی ساختمان
نظر ها  (0) ایده برای بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان می توان یک فضای بی روح، قدیمی و کسل کننده را به یک فضای زیبا، روح بخش و مدرن تبدل نماید همچنین بازسازی ساختمانهای قدیمی برای افزایش مقاومت آنها اهمیت بسزایی دارد در این میان داشتن ایده برای بازسازی ساختمان بسیار مهم است زیرا ایده های ناب می تواند یه نتیجه مطلوب و رضایت بخش ایجاد نماید .

0912-6936895