Search
Euro
English

درب داخلی و ورودی چوبی

درب ها می توانند در نمای خانه شما تأثیر بسزایی داشته باشند، به این صورت که زیبایی را برای خانه یا منزل شما به ارمغان بیاورند. این درب ها را می توان بر اساس سلیقه افراد نیز طراحی و تولید کرد .معمولا معماران داخلی  برای آن که جلوه ساختمان را بیش از پیش زیبا کنند، از درب تمام چوب استفاده می کنند، به دلیل آن که حس سر زندگی و شادابی را به محیط و هم چنین به افراد هدیه می دهد.

همه چیز درباره درب ‌ها :

بشر از دیر باز تا به امروز برای زیبایی اهمیت زیادی قائل بوده‌ است. یکی از مواردی که در زندگی انسان‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد فضایی است که در آن زندگی می‌کنیم از قبیل فضای داخلی خانه، محل کار، محل آموزش که مجموع آن ها را می‌توان به نوعی معماری داخلی نامید.

یکی از مواد یا متریال‌هایی که نقش مهمی در ایجاد فضایی آرام و زیبا داشته، چوب و مصنوعات چوبی است. چوب یکی از نعمت ‌های گران بهایی‌ است که با گذشت سالیان بسیار در زندگی بشر نقش انکار ناپذیری داشته است. چوب و مصنوعات چوبی در ساخت درب‌ های داخلی ورودی و کابینت و قرنیز و سونا های خشک و نقش بسزایی دارد. در ادامه به معرفی و توضیح محصولات چوبی می‌پردازیم.

درب داخلی:

درب داخلی باید از بهترین متریال موجود و هم چنین زیبا ترین متریال طراحی و ساخته شود .درب داخلی ساختمان و درب های ورودی خانه ها بهتر است که از درب های ضد سرقت طراحی و تولید شوند تا امنیت و زیبایی را برای منزل شما به ارمغان بیاورد.

فروش درب چوبی :

درب های چوبی را می توان از شرکت های معتبر که در این زمینه فعالیت می کنند، سفارش داد و برای خرید و فروش درب های چوبی می توان به سایت های متفاوت در این زمینه مراجعه کرد.

بازسازی درب چوبی

درب‌های تمام چوب:

درب‌هایی که به صورت چوب توپر و یک تکه هستند، اصطلاحاً به آن‌ها درب‌های تمام چوب می‌گویند که از چوب‌های سفید راش ،روس و کاج و ملچ ساخته می‌شوند . البته رایج‌ترین آن‌ها درب تمام چوب روسی است که به صورت قابدار یا ابزار خورده یا یک تکه است که مورد آخر برای درب‌های آتش نشانی و دود بند در چند سال اخیر استفاده می‌شوند. درب تمام چوب مزایای فراوانی دارد و به دلیل مزایای خاصی که دارد، امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است.

درب‌های داخلی ساختمان (اتاق و سرویس)

درب های چوبی ورودی منزل از قسمت های ضروری خانه به شمار می آید که باعث ایجاد امنیت و مشخص نمودن حریم خصوصی خانه می شود. درب های چوبی ورودی طبق استاندارد های ساختمان سازی معمولا دارای ابعادی مشخص می باشند اما برای معماری های خاص و سبک های مختلف دیزاین داخلی شرکت چوبین سازه به وسیله تیم مجرب خود قابلیت طراحی تولید انواع درب های چوبی ورودی در ابعاد مختلف را دارا می باشد.

تمامی درب های چوبی ورودی منازل ساخت شده توسط شرکت چوبین سازه از نوع ضد سرقت می باشد و در مدل های تمام چوب لوکس و ترکیب چوب با فلز ساخته می شوند.می توان درب های ورودی یا داخلی ساختمان را از چوب های مرغوب مانند راش و گردو و ... طراحی و تولید کرد حتی می توان از درب تمام چوب روسی نیز برای قسمت های بازشو اصلی ساختمان و ... استفاده کرد .

اطلاعاتی در مورد درب های چوبی داخلی و ورودی منزل شرکت چوبین سازه

 • کلیه درب های چوبی داخلی و ورودی منزل که در بالا مشاهده نمودین جزء نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت چوبین سازه می باشد.
 • درب ها بر اساس سبک های ساخت موجود و کشورهای صاحب اثر نام گذاری می شوند.
 • این درب ها قابلیت طراحی و تولید در سبک های مختلف دیزاین داخلی مانند مدرن کلاسیک فرانسوی رومی ایتالیایی را دارا می باشد.
 • این درب ها در انواع متریال چوبی یا فرآورده های چوبی مثل ام دی اف و روکش چوب و هایگلاس تولید و عرضه می شوند.
 • درب های چوبی داخلی و ورودی با چهارچوب های چوبی و یا ام دی اف تولید وعرضه می شوند.
 • درب ها در هر ابعادی که مد نظر کار فرما باشد قابل تولید است. و استاندارد درب های تولیدی شرکت چوبین سازه 6 سانتیمتر می باشد

اطلاعاتی در مورد درب های چوبی داخلی و ورودی منزل شرکت چوبین سازه

نکته بسیار مهم:

لازم به ذکر است که امروزه می توان به جای درب های چوبی از  cnc  طرح درب چوبی نیز استفاده کرد ، این نوع درب ها از نظر ظاهری تقریبا شبیه درب چوبی می باشد اما با آن تفاوت های بسیاری دارد و هم چنین در برخی از موارد استحکام و زیبایی درب های چوبی را نخواهد داشت.

توضیحاتی درباره درب های چوبی داخلی و ورودی منزل چوبین سازه

درب های چوبی داخلی شرکت چوبین سازه در دو نوع تمام چوب و روکش چوب طراحی و عرضه می شوند همان طور که در بالا گفته شد برای هر نوع سبک دیزاین داخلی مناسب بوده و در رنگ و طرح های مختلف قابلیت تولید دارد.

درب داخلی و ورودی تمام چوب لوکس

 • درب های داخلی و ورودی که تمام چوب کار می شوند همواره جزء درب های لوکس به شمار می روند که با روش ها و تکنیک های نجاری با ظاهری زیبا و باشکوه ساخته می شوند.
 • درب های چوبی می تواند بهترین جایگزین درب های آهنی باشد ، به دلیل آن که درب های آهنی به دلیل دارا بودن وزن بسیار بالا ،مشکلات بسیار متعددی را برای کاربران به وجود خواهد آورد و باعث می شود که استفاده کردن از آن و بهره برداری از درب های آهنی بسیار سخت شود.
 • درب داخلی ساختمان بهتر است که از متریال چوب طراحی و ساخته شود ،تا بدین وسیله جلوه و زیبایی محیط ساختمان و هم چنین محیط داخلی منزل شما حفظ شود.
 • درب های چوبی در انواع متنوع در اختیار همگان قرار می گیرد و افراد می توانند از انواع این درب ها به جای درب های چوبی استفاده کنند .جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت چوبین سازه مراجعه نمایید.

درب داخلی و ورودی تمام چوب لوکس

درب های چوبی داخلی که همان درب های سرویس ها و اتاق خواب ها می باشند با کمی تفاوت نسبت به درب های چوبی ورودی منزل ساخته می شوند به گونه ای که فقط از چوب و فرآورده های چوبی تولید می شوند و متناسب با سبک معماری و دیزاین داخلی منزل توسط شرکت چوبین سازه طراحی و اجرا می شوند.

درب‌های داخلی واحدها به چند دسته تقسیم می‌شوند. درب‌های اچ دی اف (HDF ) مخفف واژه High Density Fiberboard است که جزء فرآورده‌های چوبی است. اچ دی اف (HDF) نوعی تخته فیبر است که به روش خشک تولید می‌شود. چگالی اچ دی اف (HDF) بالای ۸۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است. درب‌های HDF از یک کلاف ۶ در ۴ چوب روسی و از یک شبکه داخلی‌ کام و دو ورق HDF پرس شده بر روی کلاف ساخته می‌شود.

درب‌های HDF با روکش PVC

تعریف ما از ضدآب بودن این است که درب بر اثر رطوبت هیچ گونه آسیبی نبیند که این تعریف برای درب‌های پی وی سی به طور کامل صادق نیست. پی وی سی مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد به طوری که ورق‌های پی وی سی با ضخامت‌های ۱۶ میل را برای ساخت کابینت سرویس‌های بهداشتی و کابینت زیر سینک آشپزخانه به کار می‌برند.

همین ذهنیت باعث شده که درب‌های روکش پی وی سی را هم به غلط به عنوان درب پی وی سی و ضد آب معرفی کنند در صورتی که ورق‌های پی وی سی ضد آب، به طور کامل پی وی سی هستند، اما ورق‌های مورد استفاده در ساخت درب در اصل، ورق‌های ام دی اف هستند که با پی وی سی به ضخامت‌های ۰.۴ یا ۰.۲ میلی متر روکش شده‌اند. درب‌های ملامینه و HPL و MDF سه میل لیزری جزو درب‌های داخلی و سبک در ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

درب‌های MDF 5 میل و 8 میل با روکش چوب طبیعی و روکش مصنوعی (PVC):

درب‌های روکشی جزو پر طرفدارترین درب‌های موجود در بازار هستند که در بین روکش‌های طبیعی، روکش ملچ جزء رایج‌ترین و خوش موج‌ترین روکش‌ها است و در روکش‌های مصنوعی، پی وی سی جزء رایج‌ترین درب‌های روکش مصنوعی است. در روکش‌های طبیعی اگر یک رنگ مناسب روی روکش طبیعی زده شود زیبایی و جلوه بهتری از درب را نشان می‌دهد.

درب لابی

امروزه استفاده از درب های چوبی در ساختمان های لوکس و نیمه لوکس به امری جدا نشدنی تبدیل شده است که باعث زیبا جلوه کردن نمای ساختمان می شود. درب های لابی متنوعی وجود دارد که عمدتا در ساخت آن ها از چوب و فلز و شیشه استفاده می شود. از شیشه جهت زیبایی بخشیدن به درب ها و از ترکیب چوب با فلز در راستای ضد سرقت نمودن استفاده می شود. درب لابی معمولا در مدل های چند لنگه و یک لنگه ساخته می شود. و گاها چهارچوب درب ها به صورت کلاف شیشه خور ویا قاب عادی می باشد.

اطلاعاتی در مورد درب لابی شرکت چوبین سازه

 • کلیه درب لابی که در بالا مشاهده نمودین(درب ورودی به ساختمان) جزو نمونه کارهای انجام توسط شرکت چوبین سازه می باشد.
 • درب ها براساس سبک های ساخت موجود و کشورهای صاحب اثرنام گذاری می شوند.
 • درب لابی شرکت چوبین سازه از انواع چوب های داخلی و خارجی ساخته می شوند.
 • در ساخت برخی از درب های لابی از ترکیب چوب و شیشه جهت زیبایی بخشیدن به درب مورد استفاده قرار می گیرد.
 • شرکت چوبین سازه قادر به طراحی و ساخت درب های لابی ضد سرقت تمام چوب و ویا ترکیب چوب با فلز در هر ابعادی می باشد که علاوه بر زیبایی دارای امنیت نیز می باشد.
 • در رنگ کردن درب های لابی از انواع رنگ ها و سبک های رنگ کاری استفاده می شود

توضیحاتی در مورد درب های لابی شرکت چوبین سازه

توضیحاتی در مورد درب های لابی شرکت چوبین سازه

درب های لابی شرکت چوبین سازه در دو مدل ساخته می شوند:

 • تمام چوب
 • روکش چوب که این درب ها برای هر نوع معماری ساختمان و دیزاین داخلی را پوشش قابل طراحی وساخت می باشد.

درب های لابی تمام چوب که از نوع درب های لوکس به حساب می آیند با به کار بردن روش های خاص هنر نجاری به صورت تمام چوب ساخته می شوند و در علم زیبایی شناسی به دلیل یک تکه بودن و ساختار کاملا چوبی بسیار زیبا و چشم نواز می باشد و امکان سفارشی سازی و ایجاد طرح های مختلف هنری سیار زیاد می باشد.

درب های لابی به همراه روکش چوب در واقع نمونه اقتصادی درب های لوکس تمام چوب می باشد که در مقایسه با درب های تمام چوب از قیمت کم تری برخوردار می باشد. و تا حد زیاد و قابل قبولی زیبایی و ویژگی های درب های تمام چوب را داراست.

قیمت درب چوبی :

قیمت درب چوبی با توجه به نوع چوب و میزان کاری که بر روی چوب انجام می شود، متفاوت خواهد بود و برای افرادی که می خواهند درب های چوبی سفارش شده از قیمت مناسب بر خوردار باشند نیز انواع مدل های گوناگون و مختلفی وجود دارد.

بازسازی درب چوبی:

درب های چوبی امکان بازسازی در آن ها وجود دارد و این موضوع به نوع چوب و هم چنین میزان آسیب دیدگی آن بستگی دارد. امکان بازسازی درب چوبی یکی از مزایای مناسب درب های چوبی می باشد.

0912-6936895